13 Oca

‘Bir Sosyal Medya Danışmanının Anıları’ Bülten

Son yıllarda oldukça popüler bir ifade olan Sosyal Ağ, kimilerine göre bir meslek, kimilerine göre bir zorunluluk, bazılarına göre ise bir yaşam tarzıdır…

Siz sosyal ağı her ne sebeple kullanırsanız kullanın şirket kapısından içeri girdiğiniz andan itibaren bazı şeyler değişecektir.

Kitapta, Akademisyen ve Danışman Aytaç Mestçi’nin danışmanlık vermiş olduğu farklı sektörlerdeki tüm firmaların birleştiği bir XYZ Firmasının bulacaksınız. Bu firmanın sağlıktan, spora, sanattan, habere, bilişimden, teknolojiye vb. birçok konuda hizmet veren markaların sosyal medya ile neler yaşadığı Aytaç Mestçi’nin anıları ve deneyimleri ile anlatılmaktadır. Bu sayede, gündelik yaşamda sürekli içerisinde olduğumuz bu sosyal medya mecralarının kurumsal ve profesyonel anlamda nasıl daha efektif olarak kullanılabileceğine dair oldukça detaylı bilgiler bulurken sosyal medyayı bir uzmanın gözüyle görme şansı yakalayacaksınız.

Mestçi, ‘Bir Sosyal Medya Danışmanının Anıları’ adını verdiği kitabında 15 yıllık iş tecrübesinin verdiği deneyim doğrultusunda doğru iletişim tekniklerinin günümüz yapısında yaşananlarla kurgulandırdığı son derece akıcı bir üslupla anlatıyor.

Birçok örnek vakanın yer aldığı kitap aynı zamanda sosyal medyada profesyonel olarak yer alacak olan kişiler için başlangıç seviyesinde bir el kitabı olma niteliği de taşıyor.

Toplam 27 başlıktan oluşan kitap Pusula Yayıncılık etiketi ile Ocak ayında tüm raflarda yerini aldı.

related posts

LEAVE A COMMENT

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.